Микола Лукашук про ситуацію в Дніпропетровській області

Микола Лукашук про ситуацію в Дніпропетровській області

Про громади, які найчастіше піддаються обстрілам, відновлення електропостачання після атак і ситуацію з пальним розповів голова облради Микола Лукашук під час телемарафону на телеканалі «Дніпро ТВ».

Очільник обласної ради повідомив: найчастіше ворожі снаряди прилітають в Зеленодольську громаду, що у Криворізькому районі.

«Село Велика Костромка обстрілюється регулярно. Окрім цього, час від часу окупанти цілять в Апостолівську і Широківську громади, що у Криворізькому районі. Зрідка також під обстріли потрапляють громади Синельниківського району: це Покровська, Великомихайлівська, Маломихайлівська та Межівська ТГ», — зазначив Микола Лукашук.

Він також додав, що аварійні бригади працюють без вихідних, аби повернути в населені пункти електропостачання:

«До цього докладається максимум зусиль. Протягом минулого тижня окупанти постійно обстрілювали території у Криворізькому районі, через що значних пошкоджень зазнала енергетична інфраструктура. За цей проміжок часу працівникам аварійних бригад ДТЕКу вдалося повернути світло в більш ніж 900 домівок у трьох населених пунктах області. Але проблема в тому, що обстріли повторюються, тому в деякі будинки електропостачання доводиться повертати по декілька разів. Обласна влада вдячна компанії ДТЕК за оперативне реагування. Електрики зараз працюють в дійсно небезпечних умовах».

Також за словами Миколи Лукашука, нині держава чекає на поставку великої кількості пального. Розбудова нових логістичних ланцюжків доставки вимагає часу. Як повідомляють в Кабінеті Міністрів, проблема нестачі палива має бути вирішена вже до кінця травня.

Дніпропетровська обласна рада
Залишити коментар

Відправити