Стань журналістом газети!

Газета «Нове місто + ТВ» - єдиний незалежний від влади і великого бізнесу засіб масової інформації Покрова. Коли всі інші пишуть хвалебні промови - ми ставимо незручні питання.

Тому якщо Ви тижнями звертаєтесь зі своєю проблемою до комунальних служб, але чуєте тільки відмовки, якщо вважаєте, що Ваші права порушені, але відповідні органи нічого не роблять - пишіть в нашу газету! Ми уважно вивчимо Ваше звернення, і, якщо факти, викладені там, підтвердяться - напишемо про вашу проблему. Адже як показує практика, освітлення в ЗМІ - відмінний спосіб прискорити вирішення будь-якого питання.

Наша газета дотримуємося принципу «кожен може стати журналістом». Ми вже співпрацюємо з деякими громадськими кореспондентами нашого Покрова. Якщо Ви написали цікаву статтю і хочете поділитися нею з іншими - ми можемо надати Вам таку можливість. Також ми з цікавістю вислухаємо пропозиції щодо поліпшення роботи сайту та газети, дізнаємося теми, про які вам було б цікаво почитати.

Ми розуміємо, що в сучасному Покрові висловлювати думку, відмінну від думки влади, може бути небезпечно. Тому якщо Ви не хочете, щоб про Вашу особу дізналися - наша газета гарантує повну анонімність.

У зв'язку з розширенням поля діяльності нашого видання на сусідні міста і райони, ми запрошуємо до співпраці громадських журналістів з Нікополя і Нікопольського району, Марганця, Апостолівської, Грушівської і Зеленодольської ОТГ. У Вашому населеному пункті відбулося цікавий захід, але офіційні ЗМІ обділили його увагою? У Вас є актуальна тема для обговорення, але немає майданчика, щоб її обговорити? Ви написали вірш, зняли класний відео-кліп, провели високохудожню фотозйомку місцевої визначної пам'ятки, але результати Вашої праці ніхто не побачив? Звертайтеся до нас, ми спробуємо допомогти.


Відвідати нашу редакцію можна: 
щовівторка з 15:00 до 17:00

за адресою:
м Покров, вул. Центральна 49/1

Зв'язатися з нами можна за телефоном: 
+38 (067) 555-26-55

Або по електронній пошті:
vs@novitskiy.org