Тай-боксери Покрова посіли друге командне місце на чемпіонаті області

Тай-боксери Покрова посіли друге командне місце на чемпіонаті області

Покров вважається одним з піонерів у розвитку тайського боксу в Україні. Тож не дивно, що представники нашого міста посідають високі позиції у даному виді бойових єдиноборств. Черговим підтвердженням цього став Чемпіонат області з таїландського боксу серед юнаків та дорослих, який проходив у Покрові з 8-го по 10-е березня.

До нашого міста приїхали 120 спортсменів, які представляли такі міста як Дніпро, Херсон, Кривий Ріг та Нікополь.

тай-боксери покрова посіли друге командне місце на чемпіонаті області - изображение 1

Рівень учасників був надзвичайно високим - чемпіони України і навіть світу. Було видно, що бійці мають сильну базу з різних видів єдиноборств. Покров на цих змаганнях представляла команда ДЮСШ ім. Д. Дідіка під керівництвом Заслуженого тренера України Ігоря Мациборка.

тай-боксери покрова посіли друге командне місце на чемпіонаті області - изображение 2

Наших бійців вирізняла висока технічна підготовка і точність виконання ударів, що дозволило їм перемагати сильних суперників. Загалом в активі тай-боксерів міста на цьому чемпіонаті 21 нагорода. Так, у особистому заліку чемпіонами стали: Влад Куліш, Анатолій Марінеско, Микола Пастельняк, Олександр Шаповал, Влад Гончаров, Артем Ларіонов, Максим Ларін, Сергій Нанкевич, Дмитро Шелесько, Олександр Суховільський, Нікіта Захарченко, Артур Горбенко, Єгор Балихін, Дмитро Ужбіда.

тай-боксери покрова посіли друге командне місце на чемпіонаті області - изображение 3

Срібні медалі завоювали Ярослав Безкіщенко, Олексій Михайлов, Денис Асай, Сергій Сємак, Ігор Куліш, а бронзові нагороди вибороли Едуард Іванчура та Ілля Семенов.

тай-боксери покрова посіли друге командне місце на чемпіонаті області - изображение 4

До речі, кращим бійцем Чемпіонату серед юнаків 16-17 років визнано нашого Сергія Нанкевича. У загальному командному заліку вихованці ДЮСШ ім. Д. Дідіка посіли ІІ місце.

Щиро вітаємо спортсменів та їх тренерів з перемогою, яка стала ще одним свідченням високого рівня їхньої майстерності!

Прес-служба міського голови

Залишити коментар

Відправити