Потяг Єдності прибув до Дніпра!

Потяг Єдності прибув до Дніпра!

16 лютого Укрзалізниця запустила символічний Потяг Єдності, який провозить Державний Прапор України із заходу на схід країни найдовшим пасажирським залізничним маршрутом (протяжність 1806 км).

Потяг № 6 Рахів – Маріуполь знаходитиметься в дорозі 28 годин 46 хвилин. Свій перший рейс він здійснив 13 грудня 2021 року. У складі – десять нових вагонів, які були збудовані в 2021 році вітчизняним виробником та придбані за кошти держбюджету в рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

потяг єдності прибув до дніпра! - зображення 1

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, медики, актори, спортсмени, мешканці міста та обласні депутати долучилися до акції. Сьогодні о 9-тій ранку потяг зустріли на Центральному вокзалі Дніпра.

«Зустрічаючи цей потяг, ми вкотре засвідчуємо не лише своє бажання залишатися неподільними, а й готовність надалі відстоювати територіальну цілісність країни. Відстоювати до перемоги. Україна вже довела це у 2014-му: тоді ворог, який ступив на нашу землю, навряд очікував такого потужного спротиву. Але боротьба за свободу і незалежність триває. І можлива вона лише в тому випадку, якщо ми всі будемо триматися разом. Збережемо свою єдність – збережемо і Україну!», – сказав Микола Лукашук.

потяг єдності прибув до дніпра! - зображення 2

Потяг № 6 Рахів – Маріуполь їде через 12 областей: Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Хмельницьку, Житомирську, Київську, Черкаську, Кіровоградську, Дніпропетровську, Запорізьку і Донецьку.

«Дніпро зустрів у дуже теплій та патріотичній атмосфері! Ми вдячні за такий прийом. Взагалі протягом усього маршруту люди приходять, з прапорами, з піснями, щирими побажаннями єдності та миру для України!», – розповів провідник потягу Юрій Бабенко.

потяг єдності прибув до дніпра! - зображення 3

На усіх станціях, де зупиняється потяг, а також під час зупинок поїзда у Квасах, Ясині, Ворохті, Татарові-Буковелі, Яремчі, Івано-Франківську, Львові, Білій Церкві, Кам’янському, Дніпрі, Запоріжжі, Комиш-Зорі, Волновасі та Маріуполі Державний Прапор України прапор підписують представники місцевої влади та самоуправління, громадські активісти.

«Спортсмени Дніпропетровської області активно підтримують ініціативу Президента України. Наша держава має бути єдиною, сильною та успішною», – зазначила депутатка Дніпропетровської обласної ради та керівниця обласної школи вищої спортивної майстерності Діна Міфтахутдінова.

Для пасажирів протягом рейсу лунають слова підтримки та єднання від українських діячів культури, освіти та спорту.

потяг єдності прибув до дніпра! - зображення 4

потяг єдності прибув до дніпра! - зображення 5

потяг єдності прибув до дніпра! - зображення 6

потяг єдності прибув до дніпра! - зображення 7

Дніпропетровська обласна рада
Залишити коментар

Відправити