Як «читати» платіжку від постачальника електроенергії YASNO?

Як «читати» платіжку від постачальника електроенергії YASNO?

Постачальник YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги») піклується, аби кожен клієнт отримував детальну інформацію щодо нарахувань за спожиту електроенергію. Щомісяця споживачі можуть побачити ці дані в Особистому кабінеті на сайті YASNO та у платіжці, що надходить до поштової скриньки.

Головне у платіжці – це рахунок, з якого кожен споживач може отримати важливу інформацію:

1. Реквізити YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги»): розрахунковий рахунок, ЄДРПОУ, IBAN. Варто пам’ятати, що для кожного району Дніпропетровщини діє окремий розрахунковий рахунок (Р/Р), на який потрібно переказувати кошти. Тому при оплаті потрібно вказувати саме той, що зазначений у вашій платіжці.

2. Форма для внесення споживачем актуальних показань лічильника та дати їх фіксації.

3. У правій верхній частині платіжки містяться:

Номер рахунку та дата, коли він був сформований.

• Інформація про споживача: № особового рахунку, ПІБ, адреса.

• Складові тарифу: тариф на розподіл та передачу.

• Фактичні показання лічильника: останні показання лічильника, що були зафіксовані у розрахунковому місяці (контролером, автоматичною системою засобу обліку, передані споживачем). У випадку наявності двозонного лічильника окремо зазначаються показання «день/ніч».

• Розрахунковий період: місяць, за який проводяться нарахування.

4. Розшифровка рахунку містить рядки:

• Стан розрахунку (+)/ Переплата (-) станом на…: сума заборгованості або переплати на вказану дату. У разі переплати біля суми буде зазначено знак «-».

• Отримані платежі в розрахунковому періоді: суми, що були сплачені клієнтом у вказаному періоді.

• Розрахунок фактичного споживання: показання на початок та кінець розрахункового періоду, різниця між ними (нараховано, кВт∙год). Дані про споживання надаються відповідними ОСР. У власників двозонних\тризонних лічильників ці данні зазначаються у окремих рядках.

• Докладніше нараховано: скільки кВт∙год нараховано і діючий тариф для нарахованого обсягу.

• Усього нараховано за …..: сума до сплати згідно з обсягом споживання та діючим тарифом у розрахунковому періоді.

• Підсумок розрахунку, у тому числі коригування попередніх періодів: це кінцева сума до сплати за споживання електроенергії у розрахунковому періоді (з урахуванням переплати, заборгованості та здійснених оплат). При цьому, якщо поряд із сумою вказаний знак «-», у клієнта склалася переплата на дату формування рахунку.

• Очікуване споживання: це рекомендована оплата за споживання у наступному місяці. Сума відповідає нарахуванню за попередній період та не є обов’язковою до сплати. Проте сплачуючи її, клієнт може бути впевненим, що він запобігає будь-яким ускладненням, що можуть виникнути при заборгованості в разі несвоєчасної оплати через відрядження, відпустку тощо.

• Разом до сплати: підсумок розрахунку + сума за очікуване споживання.

5. У нижній частині платіжки зазначена довідкова інформація: дата, до якої варто сплатити рахунок за спожиту електроенергію, контакти для подачі заяв до постачальника та повідомлень про загрозу електробезпеці до оператора системи розподілу.


Прес-служба YASNO
у Дніпропетровській області

Залишити коментар

Відправити