Делегація Дніпропетровської області прийняла участь у міжнародному форумі

Делегація Дніпропетровської області прийняла участь у міжнародному форумі

З 7 по 10 лютого в ОК ,,Карпати" у м.Яремче, пройшов І Міжнародний господарський Форум ,,Smart-city та екосистема" в рамках якого відбулася XIII Міжнародна науково-практична конференція ,,Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення - стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства України". До складу делегації від Дніпропетровської області ввійшли заступник голови облради Валерій Безус та керівники водоканалів регіону.

Програма Форуму була присвячена обговоренню найактуальніших тем у водопровідній галузі та ознайомленню учасників з інноваціями в міській інфраструктурі, технологіями енергозбереження та відновлюваних джерел енергії, сучасним обладнанням водопостачання та водовідведення.

 Форум передбачав панелі, які були присвячені Стратегії розвитку водопровідно-каналізаційного та житлово-комунального господарств України, нормативно-правовому забезпеченню, сучасним технологіям та інвестиціям у ВКГ. У ході спілкування спікери обговорили проблеми й виклики які стоять перед даною галуззю та шляхи їх подолання.

 У рамках XIII Міжнародної науково-практичної конференції ,,Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення - стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства України" Дніпропетровською обласною радою та керівниками водоканалів, під головуванням заступника голови ДОР Валерія Безуса, було проведено круглий стіл: "Розвиток територіальних відділень Асоціації "Укрводоканалекологія". Обмін кращими практиками". Учасники обговорили відкриття регіональної Асоціації ,,Укрводоканалекологія" у м.Дніпро з метою вирішення питань забезпечення населення якісною питною водою та координації й поєднання виробничої та наукової діяльності, покращення екологічного стану водних ресурсів в Україні, зокрема, області.

Також було обумовлено формат співпраці між Дніпропетровською, Івано-Франківською та Тернопільською областями з метою обміну досвідом та практиками. Під час заходу Валерій Безус анонсував проведення Конференції у березні 2018 року у м.Дніпро, яка буде присвячена Всесвітньому Дню Води та подальше створення регіонального відділення Асоціації ,,Укрводоканалекологія" на базі Дніпропетровської області.

 Під час Форуму, заступник голови облради Валерій Безус зустрівся з керівниками національних водопровідних асоціацій Європи. У ході спілкування очільники обмінялися досвідом та обговорили оптимальні моделі щодо покращення водопостачання й водовідведення у галузі ВКГ Дніпропетровського регіону та скорочення енергоспоживання у роботі підприємств.

Делегація Дніпропетровської області відвідала спеціалізовану виставку "Сучасні технології та обладнання для модернізації водопровідно-каналізаційного господарства", яка пройшла у рамках Форуму та інші заходи, які були спрямовані на обмін досвідом, усунення бар'єрів у спілкуванні керівників та спеціалістів різних рівнів, розбудову творчого потенціалу, прискорення пошуку правильних рішень.

У заході взяли участь близько 300 осіб. Зокрема політики, керівники органів місцевого самоврядування, бізнесу, професійних асоціацій з Польщі, Німеччини,Австрії та інших країн Європи.

Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності ДОР

Залишити коментар

Відправити