Підростають чемпіони

Підростають чемпіони

Цей незаперечний факт було доведено на останніх обласних змаганнях з автомодельного спорту, де вихованці Будинку творчості показали справжню швидкісну майстерність.

Протягом трьох днів, з 1 по 3 лютого, у Дніпрі проходили обласні змагання з автомодельного спорту (кордові моделі) серед молодших школярів. Цього разу в них взяли участь 9 команд із Дніпра, Кривого Рогу, Павлограда, Нікополя, Покрова та Солоного. 40 дітей змагалися у різних класах кордових моделей, на покровчан дивилися як на визнаних лідерів. Лише за рік наша команда увійшла до складу збірної області, захищаючи честь міста на змаганнях різного рівня. Не підвели автомобілісти і цього разу, вихованці Володимира Томілова показали високі результати, потужні швидкості, отримавши грамоти в кожному класі кордових автомоделей, посівши перше командне місце.

Так, Рудакова Дарина зайняла перші місця у класі ЕЛ-Іграшка та ЕЛ-К, Діденко Роман – І місце у класі ЕЛ-АЕРО та ІІ місце у класі ЕЛ-К, Маценко Олександр переміг у класі ЕЛ-О та посів ІІ місце у класі ЕЛ-Іграшка, Лісніченко Микола зайняв ІІ місця у класах ЕЛ-О та ЕЛ-АЕРО.

Відзначено і керівника переможців. Володимира Томілова нагороджено грамотою Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та інформаційних технологій та подякою як головного суддю обласних змагань з автомодельного спорту (кордові моделі) серед молодих школярів.

Зараз автомоделісти налаштовують моделі до участі у подальших змаганнях та турнірах.

Прес-служба міського голови.

підростають чемпіони - изображение 1

Залишити коментар

Відправити