Нові успіхи юних спортсменів

Нові успіхи юних спортсменів

Покров продовжує рухатися у напрямку спортивних звершень. При цьому місто успішно розвивається у різних видах, у тому числі й технічних. Спектр гуртків та секцій надає можливість юні обирати напрямки до душі, вдосконалюватися та отримувати вагомі результати.

нові успіхи юних спортсменів - изображение 1

Наші волейболісти ДЮСШ, директор Ірина Бакієва, успішно виступили на Чемпіонаті області з волейболу, що відбувся цими вихідними. Вихованці тренера Лілії Мурашової посіли третє місце, забравши бронзу турніру.

Відзначилися й стрибуни у воду. 24 та 25 лютого у Покрові проходив Всеукраїнський турнір "Кубок профкому ОГЗК", у якому взяли участь спортсмени з Миколаєва, Дніпра й нашого міста. КДЮСШ "Манганіт", директор Ольга Меркулова, представляло 25 вихованців. Учні тренерів Анастасії Янченко, Ольги Білозьорової, Ольги Меркулової, Влади Хмари виступали в різних вікових категоріях та продемонстрували гарну підготовку.

нові успіхи юних спортсменів - изображение 2

Перше місце зайняли Вікторія Узол, Неллі Чуканівська та Єгор Балковий. Друге – Христина Корець, Лев Яриш, Неллі Чуканівська та Даніїл Руднів, останні двоє до того ж завоювали і бронзу. Серед володарів третього міста і Марія Перепятенко.

нові успіхи юних спортсменів - изображение 3

Перше місце в обласному етапі Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з автомодельного спорту, що проходили у Дніпрі, завоювала команда Будинку творчості, директор Ніна Якимова. Нагадаємо, цей напрямок впроваджено за останні два роки. За цей час юних конструкторів забезпечено станками, на яких вони мають змогу моделювати власні автівки. За такий незначний проміжок команда показала свою конкурентоспроможність і цього разу принесла закладу нові медалі.

Вихованці Володимира Томілова завоювали п’ять перших та три других місць. Володарями золота стали Дмитро Ніколайчук, Нікіта Щербак, Максим Балахчі, Анна Булка. Срібло у Олександра Маценка, другу сходинку у класі ЕЛ-іграшка також зайняли Максим Балахчі та Дмитро Ніколайчук.

Спортивний рік – триває.

Прес-служба міського голови

Залишити коментар

Відправити