Мешканцям регіону розповіли, як отримати грошову допомогу через Укрпошту (КОРИСНО)

Мешканцям регіону розповіли, як отримати грошову допомогу через Укрпошту (КОРИСНО)

На період воєнного стану в Україні продовжуватимуть виплати соціальної допомоги через Укрпошту. Жителям Дніпропетровщини розповіли, куди звертатися та як діяти, аби отримати кошти. 

«На сьогодні державні установи роблять все, щоб навіть в умовах воєнного стану мешканці в березні отримали свої виплати. Частина нараховуватиметься на банківські картки. Працюємо над тим, аби люди змогли отримувати допомогу й на руки. Такі розрахунки здійснюватиме Укрпошта», – зазначила директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА Олена Кришень.

Для людей, які не виїжджали та знаходяться за постійним місцем проживання, нічого не зміниться. Вони отримуватимуть пенсію, субсидію, соціальну допомогу вдома. Або можуть забрати кошти у своїх відділеннях Укрпошти.

Порядок дій для мешканців, які змушені були евакуюватися, наступний. Потрібно зателефонувати до контакт-центру Укрпошти за номером 0800 300 545. Можна звертатися до Пенсійного фонду – 0 800 503 753 або передати інформацію через особистий кабінет.

Варто повідомити нову адресу. А ще прізвище, ім’я та по батькові одержувача грошової допомоги, паспортні дані, контактний номер телефону. Зазначити спосіб отримання виплат: за адресою або у відділенні Укрпошти.

Усі види допомоги нараховані, кошти отримані. Область розпочала виплату пенсій. Виплата матеріальної допомоги, пільг та субсидій розпочнеться 7 березня.

Дніпропетровська ОДА
Залишити коментар

Відправити