Запрошуємо всіх на Співоче поле у Капулівку!

Запрошуємо всіх на Співоче поле у Капулівку!

Запрошуємо всіх на кількаденний захід по вшануванню пам'яті славного козацького ватажка Івана Дмитровича Сірка, що відбудеться на Співочому полі під Капулівкою, на мальовничому березі річки Чортомлик, неподалік Меморіалу І. Сірка.

Де саме відбудеться захід?

Під селом капулівка Нікопольського району, на могилі І. Сірка (координати) та на правому березі річки Чортомлик (стара назва, зараз затока Каховського водосховища) між селами Олексіївкою та Капулівкою (координати).

Сюди, на місце колишньої козацької вольниці -- Чортомлицьку Січ, де покоїться прах славного козацького батька, кошового отамана Івана Сірка, щорічно на початку серпня з'їжджаються нащадки славних лицарів запорозьких вшанувати пам'ять своїх героїчних предків. У 1990 році, коли на святкування 500-річчя Запорозької Січі з'їхалася сюди ледве не вся Україна, тут і почалося відродження традицій Козацтва Низового Запорозького. Тоді на могилі славного кошового отамана Івана Сірка присягали на вірність Богу і Україні та освячували свої шаблі перші козаки відроджуваних козацьких куренів.

Коли відбудеться захід? З 3-го до 6-го серпня 2017 року.

У цьому році заїзд козацтва до Співочого поля під Капулівкою на таборування починається з 3 серпня, з заходами вишколу козаків та джур.

Основні події відбудуться 5 серпня: з 10.00 години офіційний захід, урочиста хода до меморіалу Івана Сірка, панихида біля могили Батька, виставки.

Продовження заходу "Звідси розлилася воля на всю Україну!" на Співочому полі.

У програмі : Реконструкція козацькоі битви ( з залученням воїнів на конях, піхоти та козацької артилерії на редутах), творчі виступи на сцені, показовий фестиваль бойових мистецтв, виставки майстрів, вишкіл на конях, козацькі забави - лава на лаву, виступи з козацькою зброєю.

Увечері концерт за участю співаків - фронтмена групи "Тінь Сонця" Сергія Василюка, а також - Богдана Доща, Віталія Борща.

Під час заходу працюють торгові точки з морозивом, квасом та напоями. Теріторія заходу вільна від спиртного, паління та лайки (вживати спиртні напої суворо заборонено!). За порядком слідкує козацька осавульська служба та МВС.

Отож одягайте вишиванки (але можна й без них), запрошуйте друзів та приєднуйтесь, щоб відчути історичну атмосферу свята, насолодитися приємним спілкуванням та прийняти участь у захопливих подіях заходу!

Щоб хоч трохи пройнятися чудовою атмосферою, подивіться фото та відео з минулих заходів туттут та тут.

Захід ініційований благодійним козацьким фондом "Меморіал кошового отамана Івана Сірка" та Радою отаманів Війська Запорозького Низового спільно з Нікопольською райдержадміністрацією.

Як дістатися?

З інших міст до Нікополя, а далі:

Своїм ходом (авто, мото або вело) маршрут

Електричка Нікополь - Кривий Ріг або Нікополь - Тимково, (розклад руху) зупинка "Платфо́рма 83 км" (Олексіївка), далі по маршруту.

Автобусом з Нікополя до Капулівки (розклад руху) до пам'ятника козакам Чортомлицької січі.

Джерело: Затопська Січ, газета Город Нікополь

запрошуємо всіх на співоче поле у капулівку! - изображение 1

запрошуємо всіх на співоче поле у капулівку! - изображение 2

запрошуємо всіх на співоче поле у капулівку! - изображение 3

запрошуємо всіх на співоче поле у капулівку! - изображение 4

запрошуємо всіх на співоче поле у капулівку! - изображение 5

запрошуємо всіх на співоче поле у капулівку! - изображение 6

запрошуємо всіх на співоче поле у капулівку! - изображение 7

запрошуємо всіх на співоче поле у капулівку! - изображение 8

запрошуємо всіх на співоче поле у капулівку! - изображение 9

запрошуємо всіх на співоче поле у капулівку! - изображение 10

запрошуємо всіх на співоче поле у капулівку! - изображение 11

запрошуємо всіх на співоче поле у капулівку! - изображение 12

запрошуємо всіх на співоче поле у капулівку! - изображение 13

Залишити коментар

Відправити