З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ

З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ

Учора Покров відзначив День Незалежності України.

29 років тому наша країна постала на світовій мапі молодою незалежною державою, готовою до нових викликів та звершень.

Відтоді 24 серпня для нас особлива дата, що об'єднує мільйони українців у всьому світі.з україною в серці - зображення 1

Цього дня мешканці Покрова традиційно зібралися біля пам'ятника Тараса Шевченка — великого поета, генія українського народу. Представники влади, підприємств, установ, громадських організацій, політичних партій, громадськість прийшли до пам'ятного місця, аби бути в цей день разом та віддати шану землякам, які виборювали Незалежність і сьогодні захищають мирне небо над нашою головою.

Хвилиною мовчання покровчани вшанували пам'ять героїв-земляків Дмитра Стрільця, Олександра Ісаєнка, Олега Кравченка, Олександра Мокієнка, які віддали життя за територіальну цілісність України.

Завершилися урочистості церемонією покладання квітів до пам'ятника Кобзарю. Проте учасники заходу не поспішали по домівках. Чимало охочих виявилося зробити світлину біля патріотичної фотозони, зізнавшись у любові до своєї України.

Покладання квітів стало одним із багатьох заходів, яке місто приурочило до головного свята країни. Більшість з них були в режимі онлайн, враховуючи карантинні обмеження.

У Шолохівському старостинському окрузі пройшов майстер-клас, дітей вчили складати дідуха, як символу добробуту, духовного оберегу роду. Відбулася виставка малюнків у стилі Петриківського розпису та онлайн-привітання, підготовлені Шолохівським будинком культури.

Тематичні а виставка та екскурсії з нагоди державних свят пройшли у міському музеї.

У бібліотеках оформлено виставки, де представлено літературу про шлях нашої держави до самостійності від давнини до сьогодення. Про те, як  Україна йшла до Незалежності, говорили бібліотекарі на вуличній акції.

Клубні формування та гуртки селища Перевізькі Хутори привітали земляків, підготувавши відеокліп та художнім панно “Квітуча Україна”.

Позашкільні заклади приєдналися до челенджу “Мій дарунок тобі, Україно”.

з україною в серці - зображення 2

Залишити коментар

Відправити