Футбол: «Авангард» завершив перше коло Чемпіонату області (ВІДЕО)

31 жовтня у Покрові пройшов матч 9 туру Чемпіонату Дніпропетровської області серед команд Суперліги. У гості до «Авангарду» приїхав принциповий суперник – «Дружба» з Кривого Рогу. Через карантинні обмеження «червоної зони» гру довелося проводити за порожніх трибун, тому всім уболівальникам, які не потрапили на стадіон, рекомендуємо до перегляду наш повний відеозвіт.

Перед грою суперники були сусідами у турнірній таблиці – «Дружба» випереджала «Авангард» всього на 1 очко. А враховуючи щільність показників у середині таблиці, перемога могла серйозно покращити становище будь-якої з команд.

Матч розпочався відносно спокійно – суперники придивлялися один до одного та діяли дуже обережно. Так тривало майже півгодини… а потім гра раптово вибухнула. Спочатку господарі поля перевірили на міцність стійку воріт гостей, а потім, у ході тієї ж затяжної атаки, і відкрили рахунок: на 27-й хвилині ворота практично впритул розстріляв Олександр Слободяк - 1:0.

футбол: «авангард» завершив перше коло чемпіонату області (відео) - зображення 1

Втім, перевага «Авангарду» протрималася недовго – вже за 2 хвилини рівновагу в матчі було відновлено: Євген Соколан головою замкнув подачу з кутового – 1:1. Гості, окрилені успіхом, провели ще кілька небезпечних атак, що принесли результат: на 34-й хвилині після подачі зі штрафного та деякого сум'яття у воротарській господарів Георгій Сулимовський зблизька переправив м'яч у ворота – 1:2.

Після 3 голів протягом 7 хвилин здавалося, що гольова феєрія у матчі продовжиться і надалі. Однак ці очікування не виправдалися, гра поступово повернулася до спокійного русла. Залишок першого тайму і вся друга половина гри пройшли за ігрової та територіальної переваги «Авангарду». Господарі більше володіли м'ячем та атакували, але футболісти «Дружби» чітко оборонялися та періодично організовували гострі контратаки. Зрештою, незважаючи на всі зусилля команд, гра так і закінчилася з рахунком 1:2.

За підсумками першої половини чемпіонату покровський «Авангард» посідає 7 місце з результатом 13 очок. "Дружба", завдяки перемозі у звітному поєдинку, піднялася на 4 місце. А загалом перше коло у виконанні «Авангарду» продемонструвало несподівану тенденцію: команда, яка традиційно добре виступає на своєму полі, виграла в чемпіонаті всього 1 домашній матч із 4 – з ФК «Павлоград». Сподіваємося, це лише тимчасова скрута і в другому колі Суперліги покровські вболівальники побачать ще не одну перемогу улюбленої команди на рідному полі.